دانلود تقویم سال ۱۳۹۶ با موضوع طبیعت برای دسکتاپ

2,464
دانلود تقویم سال ۱۳۹۶ با موضوع طبیعت برای دسکتاپ

دانلود تقویم سال ۱۳۹۶ با موضوع طبیعت برای دسکتاپ

دانلود تقویم سال ۱۳۹۶ : تقویم سال ۱۳۹۶ با مناسبت ها شمسی (هجری شمسی، هجری قمری و میلادی) رو به همراه مناسبت ها و تعطیلات رسمی به صورت پس زمینه طبیعت (بک گراند دسکتاپ ویندوز) با فصل های طبیعت آماده دانلود کردیم که در نوع خود بی نظیر هستند . علاوه بر آن در تقویم مربوط به هر ماه، روز های تعطیل و سایر جزئیات روزهای هر ماه قرار داده شده است و تمامی مناسبتها و تعطیلات رسمی سال ۹۶ در این تقویم گنجانده شده است . این تقویم زیر نظر شورای مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران استخراج و تنظیم شده است .

دانلود تقویم سال 1396 با موضوع طبیعت برای دسکتاپ
دانلود تقویم سال ۱۳۹۶ با موضوع طبیعت برای دسکتاپ

تقویم دارای تصاویر زیبا از مناظر طبیعی مناسب با ماه ها و فصول سال و با کیفیت فوق العاده بالا و رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ می باشد . آرزو داریم سال ۹۶ سالی سرشار از پیروزی و موفقیت باشد و پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید. مجله اینترنتی بیرکلیک  شما را به دانلود تقویم سال ۱۳۹۶ با موضوع طبیعت برای دسکتاپ دعوت می نماید .

حیوان سال ۹۶ : خروس

زمان و لحظه تحویل سال : ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه

روز دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۶ هجری شمسی

مطابق ۲۱ جمادی الثانیه ۱۴۳۸ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۷ میلادی

طبق مطالعات انجام شده تقویم ایران از گاه شمار بابلیان که هم گاهشمار خورشیدی بوده و هم مهی گرفته شده و بعد از آن خود ایرانیان تقویم خورشیدی را فقط بر مبنای حرکت خورشید در طول روز و سال ابداع کردند . بطور کلی تقویم یا همان گاه شمار در طول تاریخ تغییرات زیادی داشته و با ظهور زرتشت تقویم ازگاه شمار هخامنشی به تقویم زرتشتی تغییر یافت و در ایران رسمیت پیدا کرد . پس از ورود اسلام به ایران در دوره ی ساسانیان علاوه بر تقویم خورشید ، گاه شمار قمری نیز استفاده میشد . از جمله دانشمندانی که در دوره اسلامی دست به تنظیم گاه شمار زد خیام بود که موفق به ارائه ی گاه شمار جلالی شد . به همین ترتیب در دوره ی اسلامی نیز تقویم تغییرات زیادی کرد تا امروز تقویم رسمی به تصویب مجلس شورای اسلامی در سرتاسر ایران رواج دارد.

دانلود تقویم سال ۱۳۹۶

دانلود کیفیت پایین  دانلود کیفیت بالا                          رمز عبور : www.birclick.ir

دانلود تقویم سال ۱۳۹۶ با موضوع طبیعت برای دسکتاپ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =

بررسی

دانلود تقویم سال ۱۳۹۷ با موضوع طبیعت برای دسکتاپ

دانلود تقویم سال ۱۳۹۷ با موضوع طبیعت برای دسکتاپ دانلود تقویم سال ۱۳۹۷ : تقویم سال ۱۳۹۷ با…