فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن

161
فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن

فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن

فلسفه ندای الله اکبر

امسال هم مثل سالهای قبل نواي روحاني و دل‌انگيز گلبانگ تكبير ملت بزرگ و قهرمان ايران اسلامي در شب پيروزي انقلاب اسلامي در كران تا كران آسمان گلگون ميهن عزيزمان طنين‌انداز مي‌شود . همه با هم ، هم دل و  هم صدا این شب را گرامی میدارند و با ذکر الله اکبر ، به استقبال جشن پیروزی انقلاب میروند . براستی که این انقلاب یک انقلاب اسلامی است چرا که بقول شهید مطهری ، سه فاکتور مهم رهبری ، اهداف و شعارها در آن اسلامی بود .

یک رهبر معنوی و روحانی که قبل از هر کاری قلب ها را با خود همراه کرد و هم اهداف آن اسلامی است پرا که از همان ابتدا در مقابل ظلم و استکبار ایستاد و یاور مظلومان جهان شد و هم شعارهای انقلاب ، همگی ریشه در معرفت عمبق دینی مردم داشتند . قصد داریم در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک ، فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن را برایتان بازگو نماییم . با ما همراه شوید .

فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن
فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن

ملتی شجاع

در روزگاری که جهان به دو قطب شرق و غرب تقسیم شده بود و در حساس ترین منطقه جهان ، ملتی بپاخاست و شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی را سرداد . ملتی که هشت سال جنگ تحمیلی را با خون جوانان خود به سرانجام پیروزی رساند . سی و هشت سال در مقابل ظلم استکبار جهانی ایستاد و هرگز عزت خود را که از خون شهیدانش بدست آورده بود پایمال نکرد .

آری ، این انقلاب داستان جوانانی شجاع و مومن است که با خونشان رنگ تازه ای به این سرزمین دادند . جوانانی همچون باکری ها و تجلایی ها ، باقری ها و شفیع زاده ها همگی یک آرمان داشتند و آن هم برافراشته شدن پرچم اسلام در این کشور بود و اینک نوبت ماست که از خون این شهیدان پاسداری کنیم و راهشان را ادامه دهیم .

فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن
فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن

فلسفه ندای الله اکبر

شامگاه بيست و يكم بهمن ماه به ياد تكبيرهاي بهمن ۱۳۵۷ كه موجب در هم شكستن تمامي كاخ‌هاي ظلم و طاغوت نظام منحوس ستمشاهي و به ثمر نشستن مبارزات جبهه حق در مصاف با جبهه باطل و پيروزي قدرت ايمان عليه سلاح قدرت گرديد، غريو فريادهاي كوبنده بانگ رساي “الله اكبر”، ملت غيور و سرافراز ايران اسلامي در كران تا كران آسمان بي‌كران ايران اسلامي طنين‌انداز مي‌شود و نداي حق‌طلبي و حقيقت‌جويي، وحدت و همدلي را در سايه‌سار اطاعت از ولايت فقيه اين ركن ركين نظام مقدس جمهوري اسلامي به گوش جهانيان خواهد رساند و به شكرانه‌ سي و هشتمین سالگرد طلوع فجر انقلاب اسلامي ، ورود به سي و نهمین سال تولد انقلاب را به نظاره نشسته و با صلاي بانگ تكبير ياد و خاطره روزهاي تلخ و شيرين ايام دهه فجر سال ۵۷ را گرامي مي‌دارند .

ايران اسلامي در شب پيروزي انقلاب اسلامي شب ۲۲ بهمن به يك باره مي‌خروشد و از اقيانوس بي‌كران ملت به پا خواسته و مصمم ايران غريو فريادهاي توفنده استقلال، آزادي، جهموري اسلامي را كه تجلي‌بخش كلمه وحدت و وحدت كلمه امت سربلند ايران اسلامي را سر مي‌دهند .

آری فلسفه این ندای الله اکبر ، گرامیداشت آن روزهای پر التهاب انقلاب است و آماده شدن برای شرکت در راهپیمایی بیست و دوم بهمن . امسال نیز همه با هم در این جشن پیروزی انقلاب عزیزمان شرکت میکنیم و بنابه فرموده مقام معظم رهبری ، پاسخی دندان شکن به یاوه گویی های رئیس جمهور امریکا خواهیم داد .

یاد تمام شهیدان انقلاب گرامی و راهشان پر رهرو باد . 

فلسفه ندای الله اکبر در شب بیست و دوم بهمن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

بررسی

وداع عاشقانه مادر با فرزند شهیدش

وداع عاشقانه مادر با فرزند شهیدش پیکر مطهر شهید حسن جنگجو که پس از ۳۴ سال به میهن بازگشته …