رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

486
رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

مردان با همه ابهت و مردانگی که دارند گاها مرتکب برخی رفتارها میشوند که همسرشان را به فکر می اندازد . این نوع رفتارها بدلیل تفاوت های ذاتی که بین زن و مرد وجود دارد تا اندازه طبیعی بوده و جای نگرانی نیست . اما اگر خانم ها بخواهند این قبیل رفتارها را شناسایی کنند و عکس العمل منسبی از خود نشان بدهند نیازمند برخی اطلاعات در مورد مردان هستند . اطلاعاتی که همانند یک راز بوده و ارزش زیادی دارند . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم به این موضوع بپردازیم پس با ما همراه باشید .

رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند
رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

محبت نیاز ذاتی انسان

روانشناسان، یكی از نیازهای اساسی و مهم آدمی را نیاز به محبت ذكر كرده‌اند . آدمی در هر سن و مرحله‌ای از حیات خویش به محبت نیاز دارد و علاقه‌مند است كه دیگران او را دوست بدارند و مورد محبت آنان قرار گیرد. در این راستا، مرد و زنی كه با یكدیگر ازدواج كرده‌اند نیازهایی دارند كه خواستار ارضا شدن آن ها هستند . تا اینجای کار هم مرد و هم زن میدانند که باید به همسر خود محبت کنند اما وقتی کار به جزئیات میرسد شرایط کمی فرق میکند . مثلا خانم میگوید که ” فکر نمیکردم همسرم از اینکارم ناراحت شود” یا ” چرا همسرم این رفتار را از خودش نشان داد “. پس بیایید کمی وارد جزئیات شویم :

یک قهرمان

همه مردان دوست دارند که در ذهن خانواده ( مخصوصا همسرشان ) یک قهرمان باشند که همه نیازهای خانواده خود را میتواند تامین کند . از یک تعویض لامپ ساده تا تامین مخارج خانواده ، همه را به خوبی انجام دهد و درواقع یک سوپرمن خانواده باشد . پس این نکته را درنظر داشته باشید و هرگز سعی نکنید همسرتان خلاف آن را احساس کند . شما میتوانید همسر خود را همانند یک پادشاه دانسته و به بقیه معرفی کنید و در اینصورت است که خودتان میشود یک ملکه . فراموش نکنید که زندگی زناشویی یک رابطه دوطرفه است پس تازمانیکه همسرتان قهرمان زندگی شما نباشد تصور نکنید که شما پرنسس او خواهید بود .

رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند
رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

تشویق مردان توسط زنان قوی ترین محرک فعالیت آنان می باشد . مردان در برابر تعریف و تمجید همسرشان ، بال پرواز پیدا می کنند و احساس قدرت و شوکت به آنان دست می دهد . نگاه همسر به مرد به چشم فردی فعال ، چنان شور و نشاطی در مرد ایجاد می کند که سعی می کند نقایص خود را برطرف کند و چون رستم ، قهرمان و مانند افلاطون ، متفکر شود . پس تا میتوانید از شوهرتان یک قهرمان بسازید و خودتان پرنسس او شوید .

همدردی کنید نه سرزنش

فرض کنید همسرتان اشتباهی مرتکب شده است و یا فرض کنید باید در مورد یک مساله مهم تصمیم گیری کند . شما دو راه در پیش رو دارید یا او را سرزنش میکنید و همه تصمیم های اشتباه را به گردن او می اندازید که غالب خانم ها اینگونه اند . یا با او همدردی میکنید و سعی میکنید با حمایت های خود ، مایه دلگرمی او شوید که تنها پرنسس ها این کار را میکنند . من نمیگویم همسر خود را کنار زده و خودتان مشکل را حل کنید شما میتوانید فقط با یک جمله ” من به توانائی های تو اطمینان دارم و میدانم که حتما میتوانی این مشکل را حل کنی ” تاثیرات مثبتی در فرایند حل مساله او داشته باشید اینجاست که اعتماد بنفس او افزایش یافته و تلاشش چند برابر خواهد شد .

رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند
رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

از او غافل نشوید

نمیتوانید شوهرتان را همانند یک قهرمان فرض کنید اما در مهمانی ها و مناسبت ها از او غافل شوید . مردان گاهی همانند یک پسربچه میشوند که در اثر بی توجهی ناراحت شده و قهر میکند . سعی کنید با رفتار و گفتار خود به او نشان دهید که او مهمترین فرد در زندگی شماست و بدون حضور او ، زندگی فایده ای برای شما ندارد . به غذاها و لباس مورد علاقه او اهمیت دهید و در مهمانی ها بیشتر توجه تان به شوهرتان باشد البته او از اینکه شما با یک خانم دیگر همصحبت شوید ناراحت نمیشود اما اگر بخواهید با یک مرد هم صحبت شوید مطمئنا به مذاق او خوش نخواهد آمد البته کم و کیف این مورد بستگی به روحیات همسرتان دارد . اما اغلب مردان نمیخواهند قلمرو حکومتشان مورد تحدید واقع شود .

به مادیات کمتر اهمیت دهید

آیا میدانید بزرگترین ناراحتی یک مرد چه زمانیست؟ خدا نکند خانواده و همسر از مرد خود چیزی بخواهد که نیاز است ولی مرد خانواده از لحاظ مالی توانایی انجام آن کار را نداشته باشد در اینصورت مرد احساس ناراحتی میکند و این احساس در تمام جنبه های زندگی تاثیر میگذارد . اگر میخواهید کیفیت زندگیتان بالا رود هرگز شوهر خود را در این شرایط قرار ندهید و همیشه سعی کنید توقعتان را با توانایی های او هماهنگ کنید . مثلا قبل از هر خرید از وضعیت مالی او باخبر باشید و به او نشان دهید که همیشه ملاحظه او را میکنید . اینجاست که او آرامش خاطر پیدا میکند و سعی میکند با تلاش بیشتر و افزایش توان مالی خود ، قدردان این درک و شعور شما باشد .

رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند
رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

رازدار خانواده باشید

 بسیاری از مسایلی که از نظر خانمها یک امر معمولی است از نظر آقایون یه راز خانوادگیست . پس بهتر است که کلا در مورد مسایل زندگی زیاد با دیگران صحبت نکنید و اگر هم خواستید حرفی بزنید سعی کنید کلیات رو بگید و از بیان جزئیات زندگی خودداری کنید . این رفتار مناسب باعث میشود که او شما را یک خانم عاقل و رازدار بشناسد و براحتی تمام حرفها و مشکلات خود را با شما درمیان بگذارد .

آرزوها و خواسته ‌های همسرتان را به یاد بیاورید

فكر كنید كه آیا چیزی وجود داشته كه شوهر شما در ابتدای ازدواج‌تان به آن اصرار داشته و از شما می‌خواسته است ولی به مرور زمان و به این علت كه درگیر گرفتاری‌های روزمره شده‌اید از آن دست كشیده باشید یا آن را فراموش كرده باشید. حتماً همسرتان از شنیدن و مطرح كردن آن از سوی شما خوشحال می‌شود.

کیفیت رابطه زناشویی

رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند
رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند

صمیمیت فیزیكی نقش دماسنج روابط شما را ایفا می‌كند . بكوشید به بهترین شیوه در ارضای این صمیمیت قدم بردارید . روابط جنسی یكی از مهم ‌ترین نیازهای انسجام زندگی زناشویی است و شما با کمی مطالعه و دقت در رفتارهای همسرتان بخوبی میتوانید از نیازهای او در این زمینه آگاه شده و با تامین آنها کیفیت رابطه خود را افزایش دهید . در این زمینه ما مطالب قبلی سایت در مورد روابط جنسی را به شما توصیه میکنیم که با خواندن این مطالب میتواند اطلاعات خود را افزایش داده و کیفیت زندگی زناشویی خود را بالاتر ببرید .

حفظ تنوع در زندگی

سعی کنید در زندگی خود تنوع را در مسائل مختلف رعایت کنید . مثلا با کمی وقت گذاشتن و مطالعه کتابهای آشپزی میتوانید غذاهای جدیدی را برای او تهیه کنید . یا یک شال گردن برای او ببافید ، یا لباسهایی که میپوشید به خواست او انتخاب کنید و در کل سعی کنید که زندگیتان دچار تکرا نشود . سر و وضع آراسته، همان چیزی است كه شوهرتان از شما می‌خواهد. او می‌خواهد وقتی به خانه می‌آید همسرش با تمام لطافت‌های زنانگی منتظر او باشد. اگر لباس شما بد و كهنه باشد و خسته به نظر برسید، این احساس او را بی جواب میگذارید و شاید باعث دلسردی او شوید .

رازهایی در مورد مردان که همه خانم ها باید بدانند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =

بررسی

مشکلات رابطه جنسی قبل از ازدواج و عواقب آن

مشکلات رابطه جنسی قبل از ازدواج و عواقب آن مشکلات رابطه جنسی قبل از ازدواج و عواقب آن : را…