چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند

908
چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند

چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند

اوج لذت جنسی

یکی از موضوعات بسیار مهمی که در زندگی زوجین نقش دارد کیفیت رابطه جنسی میباشد که میتواند باعث رضایتمندی زوجین از زندگی مشترک شود . اما متاسفانه در کشور ما به دلیل برخی باور های نادرست ، به این مساله توجه کافی نمیشود. توجه به آمارهای سازمان های مربوطه نشان میدهد که بعد از مشکلات مالی و اعتیاد ، مهمترین دلیل طلاق در کشور عدم رضایتمندی جنسی زوجین میباشد . لذا آموزش های صحیح در این زمینه جزو ضروریات زندگی مشترک میباشد که زوجین باید دقت کافی را در این مورد داشته باشند . مجله اینترنتی بیر کلیک به جهت رفع مشکلات زوجین و پایداری بنیان مقدس خانواده این مطالب را به حضور شما تقدیم میکند .

چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند
چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند

چگونه میتوان کانون سرد خانواده را که به علت مشکلات جنسی بوجود آمده، مجدداً گرم کنید ؟

 

به خودتان متکی باشید

فرقی نمی کند که همسرتان چقدر شما را دوست داشته و میخواهد از لحاظ جنسی ارضاء کند . بخاطر داشته باشید تحریکات و شور جنسی او به هیچ وجه شبیه به شما نیست . به همین دلیل غیرمنطقی است اگر انتظار داشته باشید هر زمان شما تحریک شدید در اختیارتان باشد . باید یاد بگیرید که چطور گهگاه نیازهایتان را کنترل کنید . احتمالاً تصور خواهید کرد که عادلانه نیست و مطمئناً عصبانی خواهید شد . البته زوج ها باید تا آنجا که می توانند در زندگی جنسی خود با همسرشان انرژی لازم را صرف کنند ، اما بااینحال باز هم ممکن است زمان هایی وجود داشته باشد که شما آمادگی رابطه ی جنسی را داشته باشید در حالیکه همسرتان ندارد . این مسئله ای کاملاً نرمال و طبیعی است و باید آن را بپذیرید . هرچه تلاش همسرتان برای فهمیدن شما و نیازهایتان بیشتر شود ، تلاش شما نیز در درک این تفاوت ها باید افزایش یابد . اوج لذت جنسی

تنوع شیرینی زندگی است

احتمالاً زندگی جنسی شما دچار یکنواختی شده است . حتی مهیج ترین فرد در رابطه جنسی هم اگر رابطه جنسی برایش تکرار مکررات شود ، از آن دلزده خواهد شد . اگر این مورد را در رابطه جنسی خودتان با همسرتان هم مشاهده می کنید ، پس وقتش رسیده که کمی چاشنی تنوع به آن اضافه کنید . برای جلوگیری از یکنواختی جنسی ، باید کمی خلاق باشید .

چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند
چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند

مکانی جدید انتخاب کنید : همیشه یک گوشه خاص برای معاشقه جنسی خود انتخاب نکنید . سعی کنید محل رابطه را تغییر دهید مثلا در گوشه دیگر اتاق خواب .

لباس زیر های مناسب و جدید بخرید : فراموش نکنید که مردها در ابتدا از راه چشم تحریک میشوند لذا تا حد امکان سعی کنید جذابیت لازم را در خود حفظ کنید .
عطر خوشبو استفاده کنید : استفاده از خوشبو کننده ها تاثیرات مفیدی در رابطه جنسی میگذارد اما متاسفانه برخی از خانم ها همین که چند وقتی از ازدواجشان گذشت این مساله را فراموش میکنند و حتی با مصرف بی رویه ترشیجات و سیر ، شرایط را بدتر میکنند .

حتما مسائل بهداشتی و نظافتی را رعایت کنید : آرایش و زدودن موهای زائد بسیار مهم است و نشانه اهمیت دادن به شریک زندگی خود می باشد . شما با رعایت نکاتی این چنین  به شوهر خود این اطمینان را میدهید که او مهمترین فرد در زندگی شماست و شما احترام و ارزش زیادی برای بودن در کنار او قائل هستید . همین یک نکته تاثیر فراوانی در ذهن شوهرتان نسبت به شما ایجاد خواهد کرد .

گاهی شما پیش قدم شوید : معمولا مرد در رابطه جنسی پیش قدم می شود . بد نیست برای تنوع زن نیز گاهی پیش قدم شود . اوج لذت جنسی

رفتار تحریک آمیز داشته باشید : عشوه و ناز زنانه جنسی قبل از نزدیکی سبب تحریک شدید مرد می شود . سعی کنید با کلام ، نگاه ، حرکات و رفتار خود به ارامی همسر را تحریک کنید . بگذارید او نشانه های عشق و محبت را در شما ببیند و به ارامی به او نزدیک شوید . این که شوهرتان دقیقا از چه رفتاری بیشتر خوشش می آید به شما بستگی دارد و باید با دقت مناسب ، این رفتار را پیدا کرده و در روابط خود از آن استفاده کنید .

چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند
چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند

آرامش را به همسرتان هدیه کنید

بوسه : بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است که شامل بوسیدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و یا هر قسمتی از بدن همسر باشد که پیدا کردن نقطه های حساس تر مدتی طول می کشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسی مرد و زن نقاط مربوطه شناخته می شود . اوج لذت جنسی

گفتار های عاشقانه : تحریک فقط به نوع فیزیکی محدود نمی شود و نوع روانی نیز دارد که باید به صورت همزمان استفاده شود صحبت های عاشقانه که هنگام رسیدن زن و شوهر به هم رد و بدل می شود بسیار پر اهمیت است . سعی کنید از جملاتی استفاده کنید که اعتماد بنفس شوهرتان را در زمینه جنسی بالا ببرد . مثلا به او بگویید که یک رفتار جنسی خاص او را دوست دارید یا اینکه میتواند بخوبی شما را ارضاء کند . یکی از بزرگترین دغدغه های مردان اینست که میخواهند بدانند رفتار جنسی آنها چه تاثیری بر همسرشان دارد آیا میتوانند همسر خود را به درجه رضایتمندی کامل برسانند یا نه . پس این رضایت خود را به طریق طبیعی آشکار کنید تا خیال او راحت شود و اعتماد بنفسش بالا رود اما هرگز فیلم بازی نکنید چون تاثیر معکوس خواهد داشت .

لمس و نوازش با حوصله : سعی کنید به آرامی نقاط حساس بدن همسرتان را لمس کنید . کشف این نقاط حساس ، جزو هنرهای زنانه شما میباشد اما بصورت کلی نواحی داخلی ران ، بیضه و نواحی اطراف آن و گرفتن و فشردن کمر جزو نقاط حساس بدن مردان است . سعی کنید در اولین مرحله همسر خور را در شرایط نعوظ کامل قرار دهید . در مردها با تحریک آلت تناسلی و مالش و نوازش آن حالت نعوظ فراهم می شود .

چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند
چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند

اوج لذت جنسی

فراهم کردن تحریک لازم در همسر : مرد با فکر و یا در نظر آوردن نقاط شهوت انگیز و یا عوامل روانی نعوظ به او دست داده و اغلب در این حالت تحریک شده به حساب می آید آنچه بر زن لازم است تحریک موضعی نیست بلکه تحریک موقعی است و آن زمانی است که مرد در حالیکه دخول انجام می دهد نعوظ وی کاهش می یابد و دخالت زن با تحریک مرد در حالی که عضلات مهبل را فشار داده رانها را بهم نزدیک می کند و با دست ، کمر همسر خود را میمالد (در امتداد ستون فقرات وی ) در این حالت نعوظ مرد برگشته و مرد را راضی می سازد . مرد هر چه بیشتر بتواند با مهارت زن را تحریک کند زن در ادامه هر کاری مرد طالب باشد انجام می‌دهد. این مسئله برای خانم ها نیز صادق است . زمان دخول بهترین زمان برای سخنان محبت‌آمیز است. در این لحظه از همسر خود قدردانی کنید و او را بهترین بنامید که این خود سبب افزایش روابط زناشویی و استحکام زندگی می شود .

محبت واقعی بنام عشق : به همسر خود بفهمانید که رابطه جنسی با او سبب آرامش او می شود و می خواهید با این عمل عشق و محبت خود را بیشتر به او ثابت کنید و هدف فقط ارضاء جنسی-جسمی نیست بلکه روح معنوی شما نیز با این عمل ارضاء می شود . بهتر است با همسر خود از قبل هماهنگ کنید که اسپرم کجا ریخته شود چرا که این مطلب سبب آرامش خاطر بیشتر طرفین و تحریک بیشتر می شود . شوهر باید زمانی که مطمئن نشده که زن به اوج لذت و ارضا شدن نزدیک نشده از ارضاء خود جلوگیری کند . دیدن ارگاسم و ارضاء زن برای مرد بسیار ارزشمند و تحریک کننده است . سعی کنید اول زن به اوج لذت برسد و مرد با کمی فداکاری و خویشتن داری بعد از زن ارضاء شود .

ترتیب ارضاء شدن : وقتی اول زن ارضاء شود تمایل جنسی مرد بیشتر میشود و می تواند براحتی خود را به اوج لذت برساند ولی وقتی مرد اول ارضاء شود زن او را ناتوان جسمی می بیند و تصور بر آن دارد که مردش به او در این لحظه توجه کمتری دارد و این مسئله می تواند باعث تاخیر و حتی عدم ارضاء زن شود . به محض شروع ارضا از طرف زن ، مرد نیز می‌تواند خود را ارضا کند . بهترین شیوه ارضا‌شدن، همزمانی آن بین طرفین است. توجه به این نکته مهم است که معمولاً مردها پس از ارضاشدن یا می‌خوابند ، یا پشت به زن می‌کنند . در صورتی که کاری که باید انجام دهند این است که شروع به بغل کردن و نوازش زن کنند . و به او آرامش دهند تا استراحت کند .

چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند
چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند

بعد از اتمام رابطه : شایسته است که زن شربتی گوارا تهیه نموده و بعد از پایان ، برای همسر خود بیاورد . در آخر بعد از انجام رابطه جنسی بهتر است از همسر خود تشکر کنید . و…هزاران کار دیگر هست که می توانید برای از بین بردن یکنواختی موجود در رابطه تان انجام دهید . اگر همه چیز عمل نکرد، صادق ومهربان و قاطع باشید . زوج های زیادی بوده اند که بی علاقگی و نارضایتی یکی از زوجین از رابطه جنسی باعث جدایی آنها شده است . اگر به جای پیدا کردن راه حل و برطرف کردن مشکل، از آن فرار کنید( جدایی از شوهر )، ممکن است زوج دیگری پیدا کنید که او نیز از نظر جنسی با شما ناهماهنگ و ناسازگار باشد، و بهتر است از خود بپرسید این کار را تا کجا ادامه خواهید داد؟

در مورد مشکل خود با شوهرتان صحبت کنید : قبل از اینکه بار و بندیلتان را جمع کنید و همسرتان را ترک کنید، ببینید آیا همسر تان از این جریان خبر دارد؟ اطلاع دارد که شما از رابطه ی جنسیتان با او ناراضی هستید؟ کار را به دعوا نکشانید . تقصیرها را به گردن او نیندازید، انتقاد نکنید، فقط خیلی آرام به او در مورد مشکلات تان صحبت کنید بگویید که به خاطر اختلافاتی که در روحیات جنسی شما وجود دارد، می خواهید کاری کنید که به بهبود رابطه تان منتهی میشود و برای این کار همکاری بیشتر او کمک میکند و باید برای بهتر شدن ارتباطشان هردو فعالانه رفتار نمایند و برای این امر باید حتی با کنار گذاشتن خجالت و تعصبات به متخصصین مربوطه مراجعه نمایند . افکار خود را با او در میان بگذارید. این را به صورت یک تهدید مطرح نکنید. فقط میزان امیدواری خود را با او در میان بگذارید. به او فرصتی دوباره برای اصلاح و سازگار شدن بدهید، و منتظر نتیجه ی آن شوید.

 

چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 3 =

بررسی

تاثیر دوش گرفتن بعد از رابطه جنسی

تاثیر دوش گرفتن بعد از رابطه جنسی رابطه جنسی علاوه بر احساس لذت و آرامشی که در زوجین بوجود…