چقدر برایان تریسی را میشناسید نویسنده قورباغه ات را قورت بده

127
چقدر برایان تریسی را میشناسید

چقدر برایان تریسی را میشناسید

چقدر برایان تریسی را میشناسید

من در آغاز زندگي به جز يك ذهن كنجكاو، برتري زيادي نسبت به ديگران نداشتم. در مدرسه درس نمي خواندم و شاگرد ضعيفي بودم و در آخر هم ترك تحصيل كردم . سالهايي بسياري را به انجام كارهاي سخت بدني گذراندم و اميدي به آينده خود نداشتم . شاید باورش سخت باشد اما اینها چند جمله کوتاه از زندگی یکی از موفق ترین و ثروتمندترین مشاوران جهان است که در کتاب خودش ذکر کرده است .

او در حدود ۷۰ کتاب نوشته است. تا به حال بیش از ۴ هزار همایش در حدود ۸۰ کشور دنیا برگزار کرده و کتاب هایش به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده است. کتاب « قورباغه ات را قورت بده » اش به عنوان یکی از پرفروش ترین کتابهای بازار در ایران، بارها تجدید چاپ شده است . با مطلب چقدر برایان تریسی را میشناسید با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید  .

چقدر برایان تریسی را میشناسید
چقدر برایان تریسی را میشناسید

دوران زندگی

برايان تريسي در سال ۱۹۴۴ميلادي متولد شد و دوران نوجواني را در شهرپوموناي كاليفرنيا گذراند در خانه اي كه هرگز پول كافي وجود نداشت . او مي گويد : در آن زمان ارزوي من اين بود كه قبل از سن ۳۰سالگي ميليونر شوم مطمنا خيلي ها  همين ارزو را دارند با اين حال كه به سن ۳۰ سالگي رسيدم  وضعيت من با سن ۲۰ سالگي تفاوت نداشت ولي ناگهان كاري كردم كه زندگي ام را دگرگون كرد من اين سوال را از خودم پرسيدم  كه چرا بعضي ها از ديگران موفق تر هستند؟

در جواني در يك كشتي باربري، كاري پيدا كردم. هشت سال از زندگيم را در حالي كه كار مي كردم، در سفر گذراندم و آنقدر سفر كردم كه در نهايت بيش از هشتاد كشور جهان را در پنج قاره ديدم. زماني كه توانم براي انجام كارهاي سخت بدني كم شد، به سراغ فروشندگي رفتم. به جاهاي بسياري سر مي زدم و با سود معيني كه از فروش كالا به دست مي آوردم، زندگي‏ ام را مي‏گذراندم . زمان زيادي اين كار را انجام مي دادم تا اين كه يك روز به اين فكر فرو رفتم كه با اين همه تلاشي كه من مي كنم، چرا ديگران در زندگي از من جلوترند ؟

دگرگونی

آن زمان بود كه كاري را شروع كردم كه زندگي‏ ام را دگرگون كرد. فروشندگان موفق را ديدم و از آن ها درباره‏ ي حرفه شان سئوال كردم. آنها هم مرا راهنمايي كردند و من هم به توصيه‏ هاي آنها عمل كردم و فروشم بيشتر شد . آنقدر پيشرفت كردم كه تبديل به يك مدير فروش شدم . در كار مديريت فروش هم از همان روش استفاده كردم تا فهميدم كساني كه در مديريت فروش موفق ترند چه مي‏كنند و خودم هم همان كارها را انجام دادم . اين جستجو و پيگيري ، زندگي مرا از اين رو به آن رو كرد. خودم هم بسيار شگفت‏ زده ام از اين كه اين كار چقدر آسان و ساده است. فقط كافي است بداني كه افراد موفق چه كارهايي را انجام مي دهند و بعد از آن خودت هم همان كارها را انجام دهي تا به همان درجه از پيشرفت دست پيدا كني .

به سوی خورشید تمرکز کن تا سایه پشت تو قرار گیرد.

 

شروع به تغییر

واقعاً كه روش بسيار جذابي است. به سادگي دريافتم كه چرا بعضي از افراد موفقت تر از ديگران هستند. مي دانيد چرا ؟ براي اين كه از روش هاي ديگري استفاده مي كنند. در حقيقت كارهاي درست را با روش درست انجام مي دهند. به ويژه آن كه اين افراد بسيار بهتر از ديگران از وقتشان استفاده مي كنند. من چون در زندگي با شكست‏هايي روبرو شده بودم، يك نوع احساس ناتواني در من به وجود آمده بود .

در اين غوغاي ذهني سرگردان بودم كه همه‏ي افراد موفق از من برتر و بهترند. بعد از آن ياد گرفتم كه هميشه هم اين طور نيست . آن‏ها فقط كارهايشان را به روش ديگري انجام مي دهند و از نظر عقلاني، آن‏چه كه آن ها آموخته بودند ، من نيز مي توانستم ياد بگيرم .

چقدر برایان تریسی را میشناسید
چقدر برایان تریسی را میشناسید

اين مسئله براي من همانند يك كشف بزرگ بود و من از دريافت آن متعجب و هيجان زده بودم . من آن زمان فهميدم كه مي توانم زندگي خودم را تغيير دهم و به تمام هدف‏هايي كه براي خودم تعيين مي كنم، برسم . به شرط آن كه متوجه كساني كه موفق‏ اند باشم و از راه‏هايي كه آن‏ها را به موفقيت رسانده بروم و خود نيز در كارهايم موفقم شوم .

کتابها

الگوهای من ، سخنان بزرگان به انتخاب برایان تریسی ، ۲۱  رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته ، بیست و سه راز سرمایه گذاران موفق ، بهانه بی بهانه ، معجزه انضباط فردی ، ترمز را رها كن ، ۱۸ روش اساسی برای برداشتن موانع و ورود به شاهراه ، بیست و یك اصل مطلقا شكست ناپذیر مذاكره ،  خود شكوفایی و موفقیت فردی ، تمركز روی هدف ، راه ثروت ، درآمدت را بیشتر كن و ترفیع بگیر ، رموز اعتماد به نفس در زندگی و كار برای همه ، راه و رسم به دست آوردن پول ، رموز مدیریت موفق ، رموز فروش موفق ، صد اصل شكست ناپذیر موفقیت درزندگی و كار(جلد اول , دوم ) ، رموز موفقیت برای زنان ، قورباغه را قورت بده و …

جملات تاثیر گذار

چقدر برایان تریسی را میشناسید
چقدر برایان تریسی را میشناسید

۱ – با ارزش ترین دارایی ما توانایی کسب درآمد است نه آن پولی که به دست می آوریم. توانایی از دست نمی رود اما پول و ثروت ممکن است بارها از دست برود.

۲ – موفقیت مانند نردبان است و مهارت های ما پله های آن را می سازد، اگر پله ها کامل نباشد، ما نمی توانیم از نردبان بالا برویم.

۳ – پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که می توان صد زندگی همزمان داشته باشد. ما می توانیم هر چیزی را بیاموزیم ودر هر امری متخصص شویم.

۴ – آموزش کلید موفقیت است ولی چون سخت و وقت گیر است و بیشتر انسان ها تنبل اند کسی برای یادگیری اهمیت قائل نمی شود.

چقدر برایان تریسی را میشناسید
چقدر برایان تریسی را میشناسید

۵ – امروزه نه تنها باید هوشمندانه کار کرد بلکه باید هوشمندانه وسخت کار کرد تا به ثروت و موفقیت نائل شد.

۶ – اهمیت کلمات در زندگی بسیار مهم است. کلمات خوب، تفکرات بهتری را ایجاد می کنند.

۷ – افراد موفق بر راه حل ها تمرکز می کنند اما افراد متوسط به فردی که مشکل را ایجاد کرده است فکر می کنند.

۸ – کیفیت زندگی و هدف اصلی ما بستگی به احساسمان از خود (کرامت نفس) دارد.

۹ – راز اکثر موفقیت ها پشتکار و مقاومت است باید با خودت عهد کنی که کنار نمی کشی تا به اهدافت برسی.

۱۰ – اعتماد به نفس باید آنقدر بالا باشد که هیچ چیز نتواند جلوی ما را بگیرد.

چقدر برایان تریسی را میشناسید نویسنده قورباغه ات را قورت بده نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

بررسی

قورباغه ات را قورت بده اثر ماندگار برایان تریسی

قورباغه ات را قورت بده اثر ماندگار برایان تریسی قورباغه ات را قورت بده :  برایان تریسی کتا…