بررسی و رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر سال ۲۰۱۶

663
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

بررسی و رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر سال ۲۰۱۶

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

AVTest یک موسسه مستقل و معروف در دنیای آنتی ویرس است که به مدت ۱۵ سال متخصصین زیادی در هر دوره روی ویروسها کار می کنند و برنامه های مخرب را بررسی می کنند همانطور که می دانید هر دوره ویروسی جدید اضافه می شود به همین جهت آنتی ویروس های موجود را در مقابل آن ویروس مورد تحقیق خود قرار می دهند سپس گزارشی کامل از هر یک از برنامه ها از حیث قدرت محافظت و امنیت و عملکرد و قابلیت استفاده ارائه می دهد و به ترتیب بهترین برنامه دسته بندی می کنند آخرین گزراشی که ارائه داد در سال ۲۰۱۴ بود حالا در سال ۲۰۱۶ لیستی از بهترین آنتی ویروس ها تهیه کرده اند.

با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا به برسی و رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر سال ۲۰۱۶ بپردازیم.

Avira Free Antivirus

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

Avira از جمله آنتی ویروس های رایگان است. تا به امروز تعداد کاربران این انتی ویروس در سراسر جهان به ۴۴۷ میلیون نفر می رسد. اما استقبال بیشتر زمانی اتفاق می افتد که این شرکت از سرویس جدید خود که برای محافظت از داده های موجود در سرویس های ابری ذخیره سازی اطلاعات استفاده کند. محبوبیت این انتی ویروس در ارائه سرویس شناسایی ویروس و از بین بردن ان در سیستم کاربر در هر نقطه از جهان است.

Bitdefender Antivirus

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

در جهان کنونی با نرم افزارهای امنیتی رایگان، آنتی ویروس Bitdefender Antivirus با ۲۹.۹۵ دلار ممکن است در نگاه اول گران به نظر برسد. موتور Bitdefender یکی از دقیق ترین و قابل اعتمادترین آنتی ویروس ها در جهان است. و توسط همه آزمایشگاه های بزرگ  AV-Comparatives و AV-Test و Virus Bulletin محبوب شناخته شده است.

ماژول ضد فیشینگ آن در مورد لینک های مخرب در نتایج موتور جستجو هشدار می دهد، و همچنین دسترسی به سایت های خطرناک را مسدود می کند. این آنتی ویروس شامل ویژگی های دیگری مانند مرورگر ایمن برای امن نگه داشتن معاملات مالی، و یک مدیر پسورد برای تکمیل خودکار اطلاعات کارت اعتباری در فرم های وب است. آنتی ویروس Bitdefender یک بسته دوست داشتنی با نرخ تشخیص بالا است و ویژگی های زیادی برای توجیه قیمت زیاد خود به همراه دارد.

Kaspersky AntiVirus

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

نرم افزار امنیتی Kaspersky که مدت ها است به عنوان یک آنتی ویروس قابل اعتماد در بازار محسوب می شود، امروزه با قیمت ۲۹/۹۹ پوند در اختیار کاربران قرار می گیرد. این آنتی ویروس روسی به جز ویژگی های استانداردی که در اکثر آنتی ویروس های موجود در بازار یافت می شود، امکان مسدود کردن وب سایت های نامناسب، جلوگیری از باز شدن آدرس های اینترنتی آلوده و مانیتورینگ هوشمند فعالیت های کاربر در اینترنت و شناسایی بدافزارها و از بین بردن سریع آنان را دارد.

نکته مثبت در رابطه با آنتی ویروس Kaspersky آن است که شما در ازای پولی که می پردازید محصولی مناسب و کارآمد دریافت می کنید. گفتنی است به عقیده بسیاری از کارشناسان و وب سایت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، آنتی ویروس Kaspersky یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین نرم افزارهای محافظتی در زمینه شناسایی و نابودسازی بدافزارها محسوب می شود.

Trend Micro

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

قدرتی فوق العاده در شناسایی فایل های مخرب از خود نشان داده است. سازندگان این نرم افزار با ارائه این بسته اعلام نموده اند که می توانند امنیتی کامل را در اینترنت برای کاربران فراهم آورند و از با دیوار آتشی قدرتمند مانع از حمله هکر ها شود. اما آنتی ویروس این بسته بسیار قدرتمند بوده و به هیچ گونه ویروسی اجازه ورود به سیستم کاربران را نخواهد داد. ایمیل ها توسط این نرم افزار ابتدا چک شده و سپس مورد بازدید کاربر قرار می گیرد تا از نمایش ایمیل های تبلیغاتی و مخرب جلوگیری شود.

اما دلایل موفقیت این نرم افزار را می توان در استفاده از بانک اطلاعاتی بسیار قدرتمند و کامل و استفاده از جدیدترین متد ها در شناسایی ویروس ها و فایل های مخرب خلاصه نمود. یکی دیگر از قابلیت هایی که کاربران توجه زیادی بدان دارند عدم کاهش کارآیی سیستم است. این ابزار سرعت بسیار بالایی داشته و منابع سیستم را بسیار اندک درگیر کرده و به این ترتیب سرعت و کارآیی با کاهشی رو به رو نشده و به راحتی می توان به کارهای دیگر پرداخت.

F-Secure Anti-Virus

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

در این آنتی ویروس ملزومات غیرضروری و ویژگی های اضافی غیرقابل استفاده وجود ندارند. نگه داشتن چیزهای ساده به این معنی نیست که خود را در معرض خطرهای امنیتی قرار دهید. این برنامه به طور معمول حداکثر امتیازات برای سطح حفاظت را از  AV-Testدریافت کرده، و در AV-Comparatives هم امتیازات بالایی به دست آورد.

از ویژگی های دیگر این برنامه داشتن یک رابط کاربری است که استفاده از آن را بسیار آسان می کند. این برنامه دارای حداقل اثر بر عملکرد سیستم است و اگر نیاز به مداخله یا حل یک مشکل داشته باشید می توانید با چند کلیک ساده آن را حل کنید. رقبایی مانند Bitdefender و Kaspersky سطح محافظت و ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند، اما آنتی ویروس F-Secure یک بسته دوست داشتنی سریع و سبک است که قادر به اجرا در کنار بسیاری از ابزارهای امنیتی دیگر بدون تعارض هستند. این بسته یکی از با ارزش ترین محصولات تجاری است و تنها با ۲۹.۹۵ دلار می توانید از آن برای سه سیستم استفاده کنید.

Norton Security

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

محصول کمپانی Symantec و یک محافظ اینترنت پیشرفته و آنتی ویروس برای هر نقطه که بروید و هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید می باشد. این نرم افزار با ۵ لایه محافظتی خود، حفاظتی بلادرنگ در برابر ویروس ها، برنامه های مخرب و بدافزارها را برای شما فراهم می کند. بنابراین شما می توانید هر آنچه را که می خواهید با خیالی آسوده و تحت محافظت این نرم افزار امنیتی انجام دهید. تکنولوژی سونار این نرم افزار به صورت زنده و ۲۴×۷ بر تهدیدات در حال ظهور نظارت کرده و از سیستم شما محافظت می کند.

این نرم افزار با لایه تشخیص فوق العاده سریع خود، تهدیدات را قبل از رسیدن به کامپیوتر شما متوقف می کند. این بسته ی امنیتی جزو پرطرفدارترین نرم افزارهای اینترنت سکیوریتی در جهان به شمار می رود.

Panda Free Antivirus

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

این آنتی ویروس معمولا در آزمون هایAV-Comparatives  در بالای جدول رتبه بندی قرار می گیرد و همچنین بخاطرحفاظت مناسب در AV-Test هم امتیاز بالایی گرفت. نصب آن به طور پیش فرض مرورگر و صفحات جستجو شما را تغییر می دهد. بعد از آن باید آدرس ایمیل خود را ثبت کنید، و در صورت تمایل بعدا می توانید آن را به یک بسته حفاظتی با ویژگی های زیاد آن (مانند فایروال، حفاظت از وای فای، کنترل والدین، مدیریت پسوردها …) ارتقا دهید.

این برنامه تفاوت زیادی با آنتی ویروس های رایگان دیگر ندارد، اما داشتن رابط به سبک ویندوز ۸ آن را بسیار جذاب کرده و تنظیم و استفاده از آن بسیار آسان است. همچنین نرخ تشخیص آن بالاست و بعلاوه  URLو فیلتر وب آن در زمینه مسدود کردن وب سایت های مخرب خوب عمل می کنند، در حالی که Rescue Kit آن یک محیط بازیابی قابل بوت برای کمک به حذف تهدیدات می سازد.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

بسیاری از ابزارهای امنیتی ادعا می کنند که سبک هستند، اما Webroot SecureAnywhere AntiVirus یکی از معدود آنتی ویروس هایی است که در واقع دارای این ویژگی است. فایل های چند هسته ای آن در کسری از ثانیه نصب می شوند و زمان یا پهنای باند را هدر نمی دهد، و از نظارت رفتاری و سرویس ابری خود برای کشف جدیدترین تهدیدها استفاده می کند. حفاظت هسته ای آنتی ویروس، زمان واقعی ضد فیشینگ دقیق، فایروال و مانیتور اتصال به شبکه از جمله ویژگی های مهم این برنامه هستند.

برای مثال Execution History تمام مراحل راه اندازی سیستم و چگونگی فعالیت آنها را انجام می دهد. حتی اگر سیستم شما به طور کامل یک بدافزار رایگان باشد دیدن این نوع جزییات در پس زمینه فرآیندها برای بهینه سازی عملکرد کامپیوتر بسیار مفید است. اگر از آنتی ویروس های قدیمی خسته شده اید این برنامه می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

G Data

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

یک نرم افزار مدرن انتی ویروس است که از شما به صورت زنده حفاظت می کند. مدیریت بی نظیر، به روز رسانی های سریع و رایگان و ساده بودن از دیگر مزایای استفاده از این نرم افزار است. این نرم افزار می تواند به سادگی، زمانی که شما تحت شبکه هستید، از ورود فایلهای خطرناک جلوگیری کند.

Emsisoft Anti-Malware

رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر
رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر

Emsisoft Anti-Malware یا ضد مخرب یک نرم افزار امنیتی می باشد که نسخه کامل تری از Antivirus (آنتی ویروس ، ویروس کش ، ضد ویروس) می باشد. جامع ترین محافظ سیستم شما در برابر: viruses ، trojans ، spyware ، adware ، worms ، bots ، keyloggers و rootkits می باشد .

بررسی و رتبه بندی ۱۰ آنتی ویروس برتر سال ۲۰۱۶ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

بررسی

انواع سری های مختلف پردازنده های اینتل و تفاوت آنها

انواع سری های مختلف پردازنده های اینتل و تفاوت آنها انواع سری های مختلف پردازنده های اینتل…