بیوگرافی دواین جانسون جذاب ترین مرد سال ۲۰۱۶

334
بیوگرافی دواین جانسون

بیوگرافی دواین جانسون جذاب ترین مرد سال۲۰۱۶

بیوگرافی دواین جانسون

دواین جانسون در ۲ می سال ۱۹۷۲ در شهر هاوارد در ایالت کالیفرنیا چشم بر جهان گشود. پدرش آمریکایی آفریقایی تبار و مادرش ساموآیی بوده است. دواین در کودکی به دلیل اینکه پدرش یک کشتی کج کار حرفه ای بود و می بایست به نقاط مختلف کشور سفر می کرد،سفرهای متعددی را به نقاط مختلف کشور تجربه کرد و از نزدیک با دنیای کشتی گیران آشنا شد. بدن ورزیده دواین در دوران نوجوانی سبب شد تا او ورزش راگبی را دنبال کند و حتی کمک هزینه تحصیلی نیز از دانشگاه میامی دریافت کند. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا با جذابترین مرد سال ۲۰۱۶ بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی دواین جانسون

دواین با این کمک هزینه خیلی زود توانست خودش را در لیگ معتبر راگبی مطرح کند اما مصدومیت های متعدد، رفته رفته سبب شد تا او از دنیای راگبی فاصله بگیرد و اینبار به سراغ حرفه پدرش ، یعنی کشتی کج برود. ورود دواین به دنیای کشتی کج نیز به مانند دنیای راگبی، با موفقیت های زیادی همراه بود. وی توانست در مدت زمان کوتاهی تبدیل به یکی از محبوب ترین ورزشکاران این رشته شود و نام مستعار ” صخره ” ( The Rock ) را برای خود انتخاب کند.

بیوگرافی دواین جانسون
بیوگرافی دواین جانسون

محبوبیت روزافزون دواین جانسون در دنیای کشتی کج سبب شد تا وی در سال ۲۰۰۱ برای حضور در فیلم « بازگشت مومیایی » دعوت به همکاری شود و او نیز مشتاقانه این حضور را پذیرفت و بطور رسمی وارد عرصه سینما شد. موفقیت جانسون در نقش کوتاهش در فیلم « بازگشت مومیایی » سبب شد تا تهیه کنندگان در سال ۲۰۰۲ فیلمی با عنوان « عقرب شاه » را بسازند که دواین جانسون اینبار در نقش اصلی آن حضور داشته باشد و همینطور هم شد. جانسون حالا پس از بیش از یک دهه حضور در عرصه سینما به بازیگر قابل اعتمادی برای تماشاگران تبدیل شده است. در سال ۲۰۰۱ دراک با دنی گارسیا ازدواج کرد و صاحب یک دختر به نام سیمون آلکساندار گشت.

افسردگی نقطه عطف زندگی دواین

دواین زمانی که تنها ۲۰ سال داشت به دلیل کنار گذاشته شدن از تیم فوتبال آمریکایی کالگری استمپدرز با بیماری روحی افسردگی دست‌ به گریبان بود. او در این باره گفت : «در آن شرایط احساس تنهایی می‌کنید و گمان می‌کنید که کسی کنار شما حضور ندارد.»

او در ادامه گفت : «چیز مهمی که از این شرایط می‌توان فهمید این است که تنها نیستی. تو نخستین کسی نیستی که این واقعه را تجربه می‌کنی و آخرین هم نخواهی بود.». جانسون می‌گوید که مربی او پس از شش هفته با او تماس گرفت و خواستار بازگشت او به تیم شد، این جا است که او تصمیمی می‌گیرد که برای همیشه زندگیش را تغییر می‌دهد. بازیگر«سن‌آندریاس» پیشنهاد بازگشت به تیم را نمی‌پذیرد و شانس خود را در رشته‌ای دیگر یعنی کشتی کج امتحان می‌کند. حضور و درخشش او در این رقابت‌ها راه او را برای ورود به سینما و تبدیل شدن به یکی از چهره‌های برتر فیلم‌های اکشن باز می‌کند.

جذاب ترین مرد سال ۲۰۱۶

بیوگرافی دواین جانسون
بیوگرافی دواین جانسون

دواین جانسن، جذاب ترین مرد سال ۲۰۱۶ مجله پپیل شد. دواین جانسن، معروف به راک، با انتشار تصویر صفحه اول مجله پیپل در صفحه اینستاگرامش با بیش از ۷۰ میلیون فالوئر، درباره این مقام می گوید:

” جذاب ترین مرد سال، یعنی  هنوز هم ۴ صبح از خواب بیدار می شوم و سخت تمرین می کنم، مواظب بچه هایم هستم، سوار ماشین باری ام می شوم و چندتایی جوک می گویم. یادتان باشد، جذاب بودن چیزی نیست که با تلاش به آن برسید. جذابیت به طور طبیعی وقتی می افتد که راحت خودتان باشید. به من اعتماد کنید، در این مورد تجربه دارم. درضمن وقتی ۸ ساله بودم راهنمای چطور جذاب باشید…را خوانده ام! “

بیوگرافی دواین جانسون جذاب ترین مرد سال ۲۰۱۶ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + ده =